Plaster pszczeli z miodem o wadze 200 g z Gospodarstwa Pasiecznego Sądecki Bartnik. Miód prosto z plastra jest bogaty w pyłek, pierzgę i wosk pszczeli.
Miód w takiej formie można żuć razem z plastrem. Pozostały wosk jest ciężkostrawny, więc można go spożywać w niewielkiej ilości lub nie połykać. Można też wycisnąć miód z plastra i spożyć go samodzielnie.
Żucie plastra miodu jest wskazane w problemach z błoną śluzową jamy ustnej, z zatokami i migdałkami. Pomaga też w katarze siennym.
Masa netto: 200 g

Miód z pyłkiem i propolisem (400 g) 


