Miód ze spadzi liściastej pozyskiwany jest w Pasiece Zygmuntów przez Pana Dariusza i Panią Agnieszkę Chmieleckich. Państwo Chmieleccy zawieźli swoje pszczoły na lipy do sąsiednich Pilaszkowic. W tym roku zamiast nektaru z lip pszczoły zniosły dużo spadzi. Powstał pyszny, ciemny miód ze spadzi liściastej.
Ten rodzaj miodu spadziowego jest koloru ciemnobrązowego w stanie płynnym,z lekkim zielonkawym odcieniem, ma słodki smak o lekko żywicznym posmaku. W naturalnym procesie krystalizacji jaśnieje, staje się jasnobrązowy, a jego konsystencja zmienia się z płynnej na stałą.
W porównaniu do miodów nektarowych, miód spadziowy ma znacznie więcej dobroczynnych biopierwiastków. Korzystnie wpływa na układ moczowy, krwionośny i pokarmowy. Jego wartości odżywcze wzmacniają organizm, zwłaszcza po przebytych chorobach. Posiada właściwości bakteriobójcze i wykrztuśne.

Pojemnik na miód retro 250 ml
Miód z malinami (400 g)
Miód akacjowy (400 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Miód z pokrzywą (400 g)
Miód z truskawkami (400 g) 




