Wyjątkowe połączenie miodu wielokwiatowego z żeń-szeniem stworzone w Pasiece Skrawek Łąki z Bogucina w województwie lubelskim.
Miód z zawartością mielonego korzenia żeń – szenia koreańskiego działa rozgrzewająco, pomaga w trawieniu, dodaje energii i poprawia koncentrację.
Skład: 95 % miód wielokwiatowy, 5 % korzeń żeń-szenia

BIO syrop różany z miodem (250 ml)
Miód Warszawski wiosenny wielokwiatowy (420 g) 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.