Miód wielokwiatowy wiosenny to jeden z naszych i Waszych ulubionych miodów z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień. Pani Teresa prowadzi swoją pasiekę w niewielkich Bidzinach w województwie świętokrzyskim. Wśród wiosennych pszczelich pożytków znajdują się tam m.in. rzepak, mniszek i drzewka owocowe, z których nektaru kwiatów powstaje wyjątkowy miód wielokwiatowy.
Dzięki wiosennej różnorodności miododajnej roślinności miód charakteryzuje się jasną barwą i delikatnym słodkim smakiem. Szybko krystalizuje, zmieniając barwę na prawie białą. Ma delikatny zapach.
Miód wielokwiatowy ma wiele właściwości zdrowotnych, ponieważ powstawstaje z nektaru różnych roślin. Jego spożywanie najczęściej polecane jest w chorobach alergicznych (katar sienny, astma oskrzelowa). Dzięki zawartości łatwoprzyswajalnych węglowodanów jest źródłem energii dla mięśnia sercowego. Pomaga w leczeniu reumatyzmu, chorób wątroby i anemii. Świetnie wzmacnia organizm.
Chcesz lepiej poznać Panią Teresę? Zajrzyj do naszej relacji z odwiedzin w Bidzinach!
Możesz kupić ten miód w większej pojemności:

Miód z kakao (400 g)
Świeca woskowa Ul
Świeca woskowa zajączek (7 cm)
Miodowy krem do rąk (75 ml)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (180 ml)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


