Miód wielokwiatowy leśny z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień z Bidzin w województwie świętokrzyskim. Miód pozyskany w okolicach Bidzin w lesie mieszanym, gdzie pszczoły korzystały z wiosennych pożytków.
Miód leśny ma słodki, przyjemny smak i dość wyrazisty aromat. Jego barwa jest bursztynowa w stanie płynnym, a po naturalnej krystalizacji ciemnożółta.
Miód z leśnych pożytków jest bardzo wartościowy. Ten pozyskany w okresie wiosennym polecany jest przede wszystkim w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Łatwoprzyswajalne cukry proste wzmacniają układ krwionośny, dostarczając sercu niezbędnej do pracy energii. Wspomaga pracę wątroby i układu trawiennego.

Miód z kakao (400 g)
Świeca woskowa Ul
Świeca woskowa zajączek (7 cm)
Miodowy krem do rąk (75 ml)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (180 ml)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód z maliną i imbirem (400 g) 


