Miód wielokwiatowy leśny z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień z Bidzin w województwie świętokrzyskim. Miód pozyskany w okolicach Bidzin w lesie mieszanym, gdzie pszczoły korzystały z wiosennych pożytków.
Miód leśny ma słodki, przyjemny smak i dość wyrazisty aromat. Jego barwa jest bursztynowa w stanie płynnym, a po naturalnej krystalizacji ciemnożółta.
Miód z leśnych pożytków jest bardzo wartościowy. Ten pozyskany w okresie wiosennym polecany jest przede wszystkim w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Łatwoprzyswajalne cukry proste wzmacniają układ krwionośny, dostarczając sercu niezbędnej do pracy energii. Wspomaga pracę wątroby i układu trawiennego.

Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Zestaw świec z wosku pszczelego w pudełku (2 x świeca plaster miodu 14.5 cm)
Intensywnie nawilżająca naturalna kuracja do twarzy na dzień z miodem Manuka (100 ML)
Miód kasztanowy (250 g)
Miód mandarynkowy (250 g)
Miód akacjowy (400 g) 


