Miód wielokwiatowy z nektaru roślinności leśnej pochodzi z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej Tomasza Baczewskiego. Pan Tomasz prowadzi pasieki stacjonarne i wędrowne, wyszukując w swoim rejonie najciekawszych pożytków dla swoich podopiecznych. W okresie letnim nad Bugiem, przy pasie granicznym, z dala od zabudowań i zanieczyszczeń pszczoły zbierają nektar z jeżyn, borówek, malin, kruszyny i innych leśnych ziół.
Miód wielokwiatowy leśny ma wyrazisty smak i aromat. Pachnie przyjemnie, dość mocno. Ma słodki i delikatny smak. Barwa miodu leśnego jest jasnobursztynowa. Miód dość szybko krystalizuje, co jest naturalnym i pożądanym stanem.
Warto sięgać po miód leśny w stanach zmęczenia fizycznego i psychocznego. Odżywi organizm, poprawi samopoczucie, uzupełni niedobory mikroelementów. Ma także pozytywny wpływ na układ oddechowy, sięgajmy po niego w chorobach zatok, gardła, męczącym kaszlu. Miód leśny odżywia mózg i wzmacnia mięsień sercowy, dzięki łatwoprzyswajalnym węglowodanom.

Luksusowe serum naprawcze z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 ml)
Mydło glinkowe - zielona glinka (95 g)
Miód cytrynowy (250 g)
Mydło Ło(r)buz (110 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg) 






