Miód leśny z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień. Pani Teresa z rodziną prowadzi pasiekę stacjonarną i pasieki wędrowne. Latem ich pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z letnich roślin, które kwitły w okolicy – nawłoci, bławatka, krwawnika, ostrożnia.
Miód leśny w stanie płynnym ma złotą barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód letni, o bogatym aromacie i słodkim, delikatnym smaku.
Miód pozyskany z czystych terenów, z dala od zabudowań i ruchu ulicznego to prawdziwy przysmak. Posiada także właściwości zdrowotne. Wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych.

Miód mandarynkowy (250 g)
Receptura ziołowa „Dojrzała kobieta” (110 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Miód akacjowy (400 g)
Miód górski (500 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g) 


