Miód z nektaru leśnych roślin z Pasieki Pana Romualda Piotrowskiego. Pan Romuald mieszka i prowadzi gospodarstwo rolne w Kosiance Leśnej, małej wsi niedaleko Grodziska w powiecie siemiatyckim. Pszczelarstwo to od kilkunastu lat pasja Pana Romualda, w której realizacji wspiera go żona i dzieci.
Ten miód leśny jest miodem wiosennym. Ule Pana Romualda były wystawione w pobliskich lasach, a pszczoły zniosły nektar z kruszyny, maliny i innych leśnych pożytków. Udało się pozyskać dość wyrazisty miód o bursztynowej, lekko rudej barwie. W smaku bardzo przyjemny, łagodny.
Miody leśne polecane są w stanach zapalnych jamy ustnej i gardła, jak również do zwalczania obstrukcji.

Miód cytrynowy (250 g)
Świeca z wosku pszczelego anioł (11 cm)
Receptura ziołowa „Obfitość krwi" (140 g)
Miód z truskawkami (400 g)
Miód dla gości weselnych (50 g) – zygzaki
Świeczka dla Babci
Miód górski (500 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g) 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.