Letni miód pozyskany w okolicach Augustowa w Pasiece Biebrzańskiej prowadzonej przez Pana Kamila i Pana Fryderyka. Panowie wystawiali w lipcu i sierpniu ule nad rzeką Biebrzą. Pszczoły oblatywały nieużytki porośnięte ziołami i kwiatami, lasy i bagna objęte Biebrzańskim Parkiem Narodowym.
Powstał miód o ciemnej, bursztynowej barwie w stanie płynnym, która wraz z naturalną krystalizacją zmieniła się na jasnobrązową.

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Świeca woskowa kokoszka (7,5 CM)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Świeca woskowa plaster miodu
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Ziołomiód z aronii i głogu (420 g)
Mydło glinkowe - zielona glinka (95 g)
Luksusowe serum naprawcze z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 ml)
Miód górski (500 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g) 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.