We wschodniej części województwa świętokrzyskiego znajduje się mała wieś Bidziny. Swoją niewielką rodzinną pasiekę prowadzi tam Pani Teresa Stępień. Pszczelarstwo jest tradycją jej rodziny, a tajniki pracy w pasiece przekazywane są z pokolenia na pokolenie. W okolicy dominuje tradycyjne rolnictwo. Wśród wiosennych pszczelich pożytków znajdują się m.in. rzepak, mniszek i drzewka owocowe. Pozyskiwany przez Panią Teresę miód wielokwiatowy, dzięki dużej różnorodności roślin miododajnych, ma wyrazisty smak.
Każdy miód wielokwiatowy ma inny smak i kolor. Pozyskiwany wiosną charakteryzuje się jasną kremową barwą i delikatnym słodkim smakiem. Wielokwiat wiosenny dość szybko krystalizuje, co jest naturalnym i pożądanym zjawiskiem. Warto po niego sięgnąć by spróbować niepowtarzalnego smaku.
Miód wielokwiatowy łączy w sobie właściwości prozdrowotne wielu pożytków pszczelich. Wiosną jest bogaty w witaminy. Świetnie sprawdzi się w stanach zmęczenia, pomoże wzmocnić organizm i poprawi samopoczucie. Wspomoże układ krwionośny i trawienny. Bogaty w łatwo przyswajalne węglowodany zapewni naturalną dawkę energii osobom chorym lub w okresie rekonwalescencji.
Chcesz lepiej poznać Panią Teresę? Zajrzyj do naszej relacji z odwiedzin w Bidzinach!
Możesz kupić ten miód w większej pojemności:

Miód z czarną porzeczką (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Zawieszka z wosku pszczelego (6,5 cm)
Api aktiv pyłek kwiatowy (kapsułki 60 szt.)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Miód manuka MGO 400+ (250g) 




