Miód rzepakowy pochodzi z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej, którą prowadzi Tomasz Baczewski we wsi Wołczyny. Znajduje się ona w województwie lubelskim, w gminie Włodawa. Ta niewielka miejscowość urzeka nieskażoną przyrodą, a jej okolica obfituje w pola, łąki i lasy.
Miód rzepakowy należy do najchętniej wybieranych i spożywanych miodów. Ma łagodny, słodki i lekko mdły smak. W stanie płynnym ma jasnosłomkową barwę, a po krystalizacji świadczącej o jego autentyczności zmienia się w prawie biały, gęsty krem. Podczas nalewania miodu do słoików, na ich wierzchu powstają niewielkie bąbelki, które można zauważyć po otwarciu słoika. Nie wpływają one na jego smak i właściwości.
Wartości odżywcze miodu rzepakowego są szeroko znane. Zawarte w nim węglowodany wzmacniają wyczerpany organizm. Łagodzi objawy przeziębienia i problemy z wątrobą, woreczkiem żółciowym. Korzystnie wpływa na układ krwionośny, uzupełniając niedobory mikroelementów. Jego łagodny smak docenią dzieci i osoby starsze.
Zobacz relację z wizyty Wcinaj miód! w pasiece Tomasza Baczewskiego

Miód manuka MGO 400+ (250g)
Maseczka anti-aging z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Tabliczka woskowa z pączkami róż (7,5 cm x 5 cm)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód manuka MGO 250+ (250 g) 


















