Miód rzepakowy z Pasieki Pana Romualda Piotrowskiego z Kosianki Leśnej. To niewielka wieś na Podlasiu w gminie Grodzisk. Pan Romuald prowadzi rodzinne gospodarstwo rolne i niewielką pasiekę. Pszczelarstwo dla Pana Romualda jest pasją, której poświęca wolne od pracy chwile. Pan Romuald kształcił się w tej dziedzinie, a od wielu lat może pochwalić się tytułem mistrza pszczelarskiego.
Wiosną pszczoły Pana Romualda oblatywały mniszka i rzepak, który choć był dalej od pasieczyska to skutecznie przyciągnął zapylacze. Udało się pozyskać bardzo dobry miód rzepakowy. Miód rzepakowy ma jasną barwę w stanie płynnym, a wraz z krystalizacją staje się prawie biały. Krystalizacja postępuje bardzo szybko, dlatego rzadko kiedy udaje się kupić miód rzepakowy w stanie płynnym bez podgrzewania. Miód ten ma łagodny, lekko mdły smak i zapach. Jest bardzo chętnie wybierany przez miłośników miodów, bo jest typowym polskim miodem.
Dlaczego warto jeść miód rzepakowy? Zajrzyj do tej kategorii

Miód pomarańczowy (500 g) 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.