Miód rzepakowy z Pasieki Pana Romualda Piotrowskiego z Kosianki Leśnej. To niewielka wieś na Podlasiu w gminie Grodzisk. Pan Romuald prowadzi rodzinne gospodarstwo rolne i niewielką pasiekę. Pszczelarstwo dla Pana Romualda jest pasją, której poświęca wolne od pracy chwile. Pan Romuald kształcił się w tej dziedzinie, a od wielu lat może pochwalić się tytułem mistrza pszczelarskiego.
Wiosną pszczoły Pana Romualda oblatywały mniszka i rzepak, który choć był dalej od pasieczyska to skutecznie przyciągnął zapylacze. Udało się pozyskać bardzo dobry miód rzepakowy. Miód rzepakowy ma jasną barwę w stanie płynnym, a wraz z krystalizacją staje się prawie biały. Krystalizacja postępuje bardzo szybko, dlatego rzadko kiedy udaje się kupić miód rzepakowy w stanie płynnym bez podgrzewania. Miód ten ma łagodny, lekko mdły smak i zapach. Jest bardzo chętnie wybierany przez miłośników miodów, bo jest typowym polskim miodem.
Dlaczego warto jeść miód rzepakowy? Zajrzyj do tej kategorii

Pojemnik na miód retro 250 ml
Miód z malinami (400 g)
Miód akacjowy (400 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Miód z pokrzywą (400 g)
Świeca woskowa baranek (6 cm)
Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g)
Miód lawendowy (500 g)
Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.