Miód nawłociowy z Rodzinnego Gospodarstwa Pasiecznego Skulscy i Źrebiec z Duńkowiczek na Podkarpaciu. Pasiekę od wielu lat prowadzą Państwo Skulscy i ich dzieci z rodzinami. W tym czasie pasieka, jej właściciele i produkty zostały docenione w wielu regionalnych i ogólnokrajowych konkursach. Pasieczyska rozlokowane są w kilku miejscach na terenie Podkarpacia. Pszczoły oblatują czyste tereny, w pobliżu lasów.
Miód z nektaru nawłoci jest późnym miodem o żółtej lub bursztynowej barwie i lekkim zapachu. W smaku przyjemny, można wyczuć delikatny kwaskowaty posmak. Krystalizuje dość szybko i zmienia konsystencję na drobnoziarnistą. Ma dość wysoką zawartość wody, musi być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu (inne miody też).
Miód nawłociowy, wśród krajowych miodów odmianowych, odznacza się jedną z najwyższych aktywności antybiotycznej. Właściwości miodu nawłociowego doskonale sprawdzają się w leczeniu dróg moczowych i skąpomoczu. Regularnie przyjmowany łagodzi również objawy kamicy nerkowej. Pomaga także w dolegliwościach układu pokarmowego.

Miód kasztanowy (250 g)
Zestaw aniołków z wosku pszczelego - magnesy (10 cm, 7.5 cm i 6 cm)
Świeca z wosku pszczelego anioł (11 cm)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


