Miód nawłociowy z Rodzinnego Gospodarstwa Pasiecznego Skulscy i Źrebiec z Duńkowiczek na Podkarpaciu. Pasiekę od wielu lat prowadzą Państwo Skulscy i ich dzieci z rodzinami. W tym czasie pasieka, jej właściciele i produkty zostały docenione w wielu regionalnych i ogólnokrajowych konkursach. Pasieczyska rozlokowane są w kilku miejscach na terenie Podkarpacia. Pszczoły oblatują czyste tereny, w pobliżu lasów.
Miód z nektaru nawłoci jest późnym miodem o żółtej lub bursztynowej barwie i lekkim zapachu. W smaku przyjemny, można wyczuć delikatny kwaskowaty posmak. Krystalizuje dość szybko i zmienia konsystencję na drobnoziarnistą. Ma dość wysoką zawartość wody, musi być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu (inne miody też).
Miód nawłociowy, wśród krajowych miodów odmianowych, odznacza się jedną z najwyższych aktywności antybiotycznej. Właściwości miodu nawłociowego doskonale sprawdzają się w leczeniu dróg moczowych i skąpomoczu. Regularnie przyjmowany łagodzi również objawy kamicy nerkowej. Pomaga także w dolegliwościach układu pokarmowego.

Świeczka z wosku pszczelego z olejkiem z trawy cytrynowej (120 ml)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Miód mandarynkowy (270 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód z truskawkami (400 g)
Świeca z wosku pszczelego - walec wysoki (16 cm)
Świeca z wosku pszczelego - sześcian (7 cm)
Miód mandarynkowy (250 g) 


