Miód klonowo-kasztanowcowy z miejskiej pasieki prowadzonej przez Pszczelarium. Jest to miód łagodny, stonowany. W smaku początkowo słodki, po chwili bardziej wyrazisty. Pozyskany z pasieki na warszawskim Mokotowie w połowie czerwca 2020r. W stanie płynnym ma słoneczną barwę.
Miód zapakowany w pudełko z motywem miasta.

Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


