Miód klonowo-kasztanowcowy z miejskiej pasieki prowadzonej przez Pszczelarium. Jest to miód łagodny, stonowany. W smaku początkowo słodki, po chwili bardziej wyrazisty. Pozyskany z pasieki na warszawskim Mokotowie w połowie czerwca 2020r. W stanie płynnym ma słoneczną barwę.
Miód zapakowany w pudełko z motywem miasta.

Miód lawendowy (500 g)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Miód manuka MGO 250+ (250 g) 


