Wiosenny miód z nektaru leśnych malin. Pozyskany przez Pana Zbigniewa Sznurowskiego, który prowadzi pasiekę w Mątwicy na Podlasiu. Pan Zbigniew kontynuuje ponad 100 letnie rodzinne tradycje pszczelarskie Rodziny Sznurowskich. Pasieczyska położone są w Dolinie Dolnej Narwii, nazywanej Zielonymi Płucami Polski. Są to tereny należące do Europejskiej Sieci Ekologicznej Natura 2000. Pan Zbigniew dysponuje ulami przewozowymi, dlatego w zależności od okresu wegetacji roślin, może je dowolnie przewozić.
Miód malinowy to miód o łagodnym smaku i lekkim owocowym zapachu. Jego barwa w stanie płynnym jest żółta, delikatnie bursztynowa. Wraz z krystalizacją, która jest naturalnym i pożądanym zjawiskiem, zmienia swoją barwę na jaśniejszą – kremową, a konsystencję na drobnoziarnistą.
Miód z nektaru malin leśnych pozyskiwany jest wiosną. Stanowi źródło łatwo przyswajalnych cukrów prostych, które wzmacniają organizm w trakcie wysiłku fizycznego i umysłowego. Jego łagodny smak poprawia nastrój, a antybakteryjne działanie wykorzystywane jest także zewnętrznie w leczeniu problemów skórnych. Miód wspomaga pracę wątroby i układu pokarmowego. Warto stosować go regularnie, a jego działanie można wzmocnić dodając do niego rozdrobnione: pyłek pszczeli lub pierzgę.

Miód pomarańczowy (500 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód akacjowy (400 g)
Receptura ziołowa „Regeneracja" (130 g)
Świeca woskowa baranek (6 cm)
Miód cytrynowy (250 g)
Miód mandarynkowy (250 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


