Tegoroczny sezon zaskoczył nawet najbardziej doświadczonych pszczelarzy. Pogoda już w maju przypominała letnią, przez co jednocześnie kwitło wiele pszczelich pożytków, a większość z nich przyśpieszyła rozwój o kilka tygodni. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki wariacjom pogodowym możemy cieszyć się niespotykanymi smakami miodów! W Rodzinnej Pasiece Teresy Stępień udało się pozyskać miód lipowo-faceliowy, o zaskakującym smaku.
Miód lipowo-faceliowy ma wyczuwalny smak i aromat miodu lipowego, ale został on złagodzony nektarem facelii. Powstał miód o bursztynowej barwie i zapachu kwiatu lipy. Idealne połączenie dla tych z Was, którzy rezygnowali z miodu lipowego ze względu na jego bardzo wyrazisty smak.
Miód ten łączy właściwości miodów lipowego i faceliowego. Ma działanie napotne i wykrztuśne. Sprawdzi się w infekcjach górnych i dolnych dróg oddechowych. Zawartość cukrów prostych i związków magnezu i żelaza sprawia, że miód ten wzmocni obciążony chorobą, stresem, wysiłkiem organizm. Co więcej, pomoże oczyścić organizm z toksyn, ponieważ wspomaga pracę wątroby.

Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód cytrynowy (250 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Świeca z wosku pszczelego z olejkiem lawendowym w słoiku (180 ml)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Herbata ziołowa - dobre trawienie (75 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


