Tegoroczny sezon zaskoczył nawet najbardziej doświadczonych pszczelarzy. Pogoda już w maju przypominała letnią, przez co jednocześnie kwitło wiele pszczelich pożytków, a większość z nich przyśpieszyła rozwój o kilka tygodni. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki wariacjom pogodowym możemy cieszyć się niespotykanymi smakami miodów! W Rodzinnej Pasiece Teresy Stępień udało się pozyskać miód lipowo-faceliowy, o zaskakującym smaku.
Miód lipowo-faceliowy ma wyczuwalny smak i aromat miodu lipowego, ale został on złagodzony nektarem facelii. Powstał miód o bursztynowej barwie i zapachu kwiatu lipy. Idealne połączenie dla tych z Was, którzy rezygnowali z miodu lipowego ze względu na jego bardzo wyrazisty smak.
Miód ten łączy właściwości miodów lipowego i faceliowego. Ma działanie napotne i wykrztuśne. Sprawdzi się w infekcjach górnych i dolnych dróg oddechowych. Zawartość cukrów prostych i związków magnezu i żelaza sprawia, że miód ten wzmocni obciążony chorobą, stresem, wysiłkiem organizm. Co więcej, pomoże oczyścić organizm z toksyn, ponieważ wspomaga pracę wątroby.

Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Mydło Ło(r)buz (110 g)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Miodowy krem do rąk (75 ml)
Receptura ziołowa „Równo-waga” (150 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Receptura ziołowa „Przeciw pasożytom” (130 g)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica 


