Miód kasztanowo-akacjowy z Pasieki Pana Romualda Piotrowskiego z Kosianki Leśnej na Podlasiu.Pan Romuald prowadzi gospodarstwo rolne, a jego pasją jest pszczelarstwo. Od kilkunastu lat prowadzi niewielką pasiekę, a swoje ule wystawia głównie w lasach, których w tych rejonach nie brakuje. Pan Romuald ma wykształcenie pszczelarskie i posiada tytuł mistrzowski w tej dziedzinie.
Miód kasztanowo-akacjowy został pozyskany wiosną na terenach leśnych. Jest w nim też trochę spadzi liściastej, przez co jego smak jest bardziej wyrazisty. Barwa tego miodu w stanie płynnym jest bursztynowa, a wraz z postępującą krystalizacją lekko jaśnieje.
Miód ten działa wzmacniająco na organizm, a zawartość spadzi podnosi jego wartości antybiotyczne. Polecamy go w okresie rekonwalescencji, bo zawiera łatwo przyswajalne cukry proste. Miód ten ma wyjątkowy smak, wart spróbowania.

Miód z cynamonem (400 g)
Świeca woskowa jajo kwiatowe (5,5 CM)
Rooibos Acai (50g)
Receptura ziołowa „Dobry nastrój” (160 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód cytrynowy (250 g)
Świeczka dla Dziadka
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.