W nowym sezonie szukamy dla Was najciekawszych odmian miodów. Wśród nich znajdziecie miód z jednej z największych w Polsce plantacji borówki amerykańskiej. Pozyskał go Pan Kamil Drapczuk z Wujkiem w Pasiece Biebrzańskiej. Panowie od kilku lat zajmują się pszczelarstwem, a w tym roku udało im się wystawić kilkanaście uli na borówkę w okolicach Białegostoku. Tak wyjątkowy miód musiał pojawić się w naszym sklepie!
Borówka kwitła w maju, więc pszczoły z zapałem znosiły nektar z jej kwiatów. Powstał z niego pyszny miód o ciemnej herbacianej barwie w stanie płynnym i słodkim, ciekawym smaku. Ma łagodny zapach. Wraz z naturalną krystalizacją miód ten jaśniej.
Łagodny miód z nektaru borówki przypadnie do smaku większym i mniejszym łasuchom. Jest to miód o lekkim smaku, więc idealnie sprawdzi się jako dodatek do napojów, deserów, ciast. Miód ten jest pozyskiwany wiosną, więc warto sięgać po niego by wzmocnić organizm.

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 














