Herbatka z aronii pochodzącej z rolnictwa ekologicznego. Zrobiony z niej napar jest orzeźwiający, ma ciemną barwę i cierpki smak. Można go pić o dowolnej porze, ponieważ nie zawiera teiny i kofeiny. Świetnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno.
Skład: 100 % owoc aronii z rolnictwa ekologicznego.

Miód z czarną porzeczką (400 g)
Receptura ziołowa "Przeziębienie" (120 g) 


