Ziołomiody to produkty pszczele, które nie są typowymi miodami z nektaru i spadzi. Powstają na bazie syropów ziołowych, którymi pszczelarz podkarmia pszczoły. Dzięki temu w ich składzie znajdziemy więcej wartościowych składników, niż w miodzie. Ten ziołomiód został wytworzony przez pszczoły z naparu z nagietka lekarskiego i miodu. Ma łagodny smak i aromat.
Ziołomiód z nagietka wzmacnia odporność organizmu na infekcje. Pomaga w problemach z układem trawiennym. Ma działanie bakteriobójcze i wykrztuśne. Można spożywać go jak zwykły miód – dodawać do ciepłych napojów lub mieszać z pyłkiem i pierzgą.
Ziołomiody ulegają naturalnej krystalizacji, która trwa około 3 miesięcy.

Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód manuka MGO 400+ (250g) 


