Ręcznie robiona świeca z wosku pszczelego odlana w szklany słoiku z ciemnego szkła o pojemności 120 ml. Do przygotowania świecy wykorzystaliśmy wosk z polskich pasiek.
Lubimy wosk pszczeli nie tylko za jego przyjemny miodowo-propolisowy zapach. Świecę z naturalnego wosku warto palić, żeby oczyścić powietrze z zanieczyszczeń-kurzu, dymu papierosowego. Jest także pomocna w dolegliwościach układu oddechowego, które łagodzi. Warto palić świecę z wosku pszczelego regularnie, przez min. 30 min. Tę w słoiczku najlepiej palić, aż roztopi się jej cała powierzchnia, wtedy będzie palić się równomiernie, a nie tylko w środku. Knot najlepiej przycinać po wypaleniu części świecy.
Szklany słoik może się nagrzewać. Na delikatne powierzchnie polecamy stosować podkładki, a w trakcie palenia świecy nie przenosić jej.

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód z truskawkami (400 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Receptura ziołowa "Przeziębienie" (120 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Receptura ziołowa „Zmęczenie” (135 g)
Krople propolisowe bezalkoholowe (50 ml) 


