Miód wielokwiatowy z Pasieki Biebrzańskiej. Pasiekę prowadzi od kilku lat Pan Kamil z wujkiem w Lipsku nad Biebrzą. Z jej rozwojem wiążą swoją przyszłość, więc stale poszerzają swoją pszczelarską wiedzę i bazę pożytkową. Pozyskują miody odmianowe – lipowy, gryczany, ze spadzi liściastej, rzepakowy i ciekawe miody wielokwiatowe.
Ten wiosenny miód ma sporo nektar z rzepaku, wierzby, jabłoni, śliwy i innych roślin, które w kwietniu nektarowały w okolicy pasieczyska. W smaku jest dość łagodny, ma lekki zapach i jasną barwę. Szybko krystalizuje przez dużą zawartość nektaru z rzepaku. Na pewno warto go spróbować-jest słodki, ale nie przesadnie. Bardziej wyrazisty w smaku niż czysty miód rzepakowy.
Miody wiosenne są świetne na wzmocnienie organizmu. Cukry proste szybko się wchłaniają, więc dostarczają niezbędnej energii naszemu mózgowi. Wspomagają wątrobę w usuwaniu toksyn z organizmu. Smakują dzieciom, a dorosłych miłośników miodu zaskakują smakiem.

Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Luksusowe serum naprawcze z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 ml)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Receptura ziołowa „Płucne zawirowania” (145 g)
Herbata ziołowa - dobre trawienie (75 g)
Eliksir z czarnej maliny (250 ml)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Len mielony z propolisem (kapsułki 60 szt.)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica 


