Miód wielokwiatowy z Pasieki Biebrzańskiej. Pasiekę prowadzi od kilku lat Pan Kamil z wujkiem w Lipsku nad Biebrzą. Z jej rozwojem wiążą swoją przyszłość, więc stale poszerzają swoją pszczelarską wiedzę i bazę pożytkową. Pozyskują miody odmianowe – lipowy, gryczany, ze spadzi liściastej, rzepakowy i ciekawe miody wielokwiatowe.
Ten wiosenny miód ma sporo nektar z rzepaku, wierzby, jabłoni, śliwy i innych roślin, które w kwietniu nektarowały w okolicy pasieczyska. W smaku jest dość łagodny, ma lekki zapach i jasną barwę. Szybko krystalizuje przez dużą zawartość nektaru z rzepaku. Na pewno warto go spróbować-jest słodki, ale nie przesadnie. Bardziej wyrazisty w smaku niż czysty miód rzepakowy.
Miody wiosenne są świetne na wzmocnienie organizmu. Cukry proste szybko się wchłaniają, więc dostarczają niezbędnej energii naszemu mózgowi. Wspomagają wątrobę w usuwaniu toksyn z organizmu. Smakują dzieciom, a dorosłych miłośników miodu zaskakują smakiem.

Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Receptura ziołowa „Anielski sen” (100 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Świeczka z wosku pszczelego z ceramiczną podstawką - kolekcja Plaster Miodu
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Intensywna kuracja nawilżająco – odżywcza do rąk i paznokci z miodem Manuka (85 ML) 


