Miód wielokwiatowy pozyskany wiosną w Pasiece Skrawek Łąki. Jest to niewielka rodzinna pasieka, którą prowadzi Pani Marta i Pan Grzegorz Wójtowiczowie w Bogucinie – wsi na Lubelszczyźnie. Pszczoły są wystawiane na różne pożytki w regionie. Wiosną oblatywały mniszka i okoliczne sady owocowe.
Udało się pozyskać miód wielokwiatowy o złocistożółtej barwie i przyjemnym słodkim smaku. Jest to miód aromatyczny, szybko krystalizujący.
Miód z nektarem mniszka polecany jest na problemy żołądka i jelit na tle skurczowym, a także schorzeniach wątroby i dróg żółciowych. Dzięki właściwościom moczopędnym przyśpiesza on wydalanie toksyn z organizmu i jest wsparciem w leczeniu kamicy nerkowej.

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Świeca woskowa kokoszka (7,5 CM)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Świeca woskowa plaster miodu
Mieszanka ziołowa Gaja (70 g)
Świeca z wosku pszczelego anioł (11 cm)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica 


