Miód wielokwiatowy wiosenny to jeden z naszych i Waszych ulubionych miodów z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień. Pani Teresa prowadzi swoją pasiekę w niewielkich Bidzinach w województwie świętokrzyskim. Wśród wiosennych pszczelich pożytków znajdują się tam m.in. rzepak, mniszek i drzewka owocowe, z których nektaru kwiatów powstaje wyjątkowy miód wielokwiatowy.
Dzięki wiosennej różnorodności miododajnej roślinności miód charakteryzuje się jasną barwą i delikatnym słodkim smakiem. Szybko krystalizuje, zmieniając barwę na prawie białą. Ma delikatny zapach.
Miód wielokwiatowy ma wiele właściwości zdrowotnych, ponieważ powstawstaje z nektaru różnych roślin. Jego spożywanie najczęściej polecane jest w chorobach alergicznych (katar sienny, astma oskrzelowa). Dzięki zawartości łatwoprzyswajalnych węglowodanów jest źródłem energii dla mięśnia sercowego. Pomaga w leczeniu reumatyzmu, chorób wątroby i anemii. Świetnie wzmacnia organizm.
Chcesz lepiej poznać Panią Teresę? Zajrzyj do naszej relacji z odwiedzin w Bidzinach!
Możesz kupić ten miód w większej pojemności:

Maseczka anti-aging z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Miód akacjowy (400 g)
Serum przywracające skórze świeżość i blask z miodem Manuka (30 ml)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód z drzewa truskawkowego (500 g) 


