Miód leśny z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień. Pani Teresa z rodziną prowadzi pasiekę stacjonarną i pasieki wędrowne. Latem ich pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z letnich roślin, które kwitły w okolicy – nawłoci, bławatka, krwawnika, ostrożnia.
Miód leśny w stanie płynnym ma złotą barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód letni, o bogatym aromacie i słodkim, delikatnym smaku.
Miód pozyskany z czystych terenów, z dala od zabudowań i ruchu ulicznego to prawdziwy przysmak. Posiada także właściwości zdrowotne. Wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych.

Receptura ziołowa „Równo-waga” (150 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Tabliczka woskowa z pączkami róż (7,5 cm x 5 cm)
Krople propolisowe bezalkoholowe (50 ml)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Miód cytrynowy (250 g)
Receptura ziołowa „Święty spokój” (120 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Świeca z wosku pszczelego anioł (11 cm)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego 


