Miód z nektaru leśnych roślin z Rodzinnej Pasieki Stępień, która prowadzi pasieki stacjonarne i pasieki wędrowne. Tej wiosny pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z wiosennych kwiatów, krzewów i drzew-m.in. klonów, malin, jeżyn, poziomek, kruszyny. Choć pogoda nie rozpieszczała to pszczołom udało się zebrać wystarczająco nektaru na pyszny miód leśny.
Miód leśny w stanie płynnym ma ciemnożółtą barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód wiosenny, o lekkim zapachu i słodkim, delikatnym smaku.
Miód wielokwiatowy leśny wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych, takich jak astma oskrzelowa, katar sienny.

Świeca z wosku pszczelego w różowym naczynku
Receptura ziołowa „Tarczyca” (180 g)
Receptura ziołowa „Nerki" (150 g)
Świeca z wosku pszczelego - walec spiralny (10 cm)
Receptura ziołowa „Równo-waga” (150 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego 


