Miód leśny z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień. Pani Teresa z rodziną prowadzi pasiekę stacjonarną i pasieki wędrowne. Tej wiosny pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z wiosennych kwiatów, krzewów i drzew-m.in. malin, jeżyn, poziomek, akacji, kruszyny. Pogoda dopisała i leśna roślinność miała bardzo dobre warunki rozwoju. Dzięki temu pszczoły nazbierały dużo nektaru, a my możemy cieszyć się wspaniałym miodem leśnym!
Miód leśny w stanie płynnym ma ciemną barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód wiosenny, o bogatym aromacie i słodkim, delikatnym smaku.
Miód pozyskany z czytych terenów, z dala od zabudowań i ruchu ulicznego to prawdziwy przysmak. Posiada także właściwości zdrowotne. Wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych.

Miód z czarną porzeczką (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Zawieszka z wosku pszczelego (6,5 cm)
Api aktiv pyłek kwiatowy (kapsułki 60 szt.)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Tabliczka woskowa z pączkami róż (7,5 cm x 5 cm)
Miód cytrynowy (250 g)
Miód górski (500 g)
Mydło glinkowe - zielona glinka (95 g)
Krople propolisowe forte (20 ml)
Mydło Mango Balango (110 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g) 


