Miód leśny z Rodzinnej Pasieki Teresy Stępień. Pani Teresa z rodziną prowadzi pasiekę stacjonarną i pasieki wędrowne. Tej wiosny pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z wiosennych kwiatów, krzewów i drzew-m.in. malin, jeżyn, poziomek, akacji, kruszyny. Pogoda dopisała i leśna roślinność miała bardzo dobre warunki rozwoju. Dzięki temu pszczoły nazbierały dużo nektaru, a my możemy cieszyć się wspaniałym miodem leśnym!
Miód leśny w stanie płynnym ma ciemną barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód wiosenny, o bogatym aromacie i słodkim, delikatnym smaku.
Miód pozyskany z czytych terenów, z dala od zabudowań i ruchu ulicznego to prawdziwy przysmak. Posiada także właściwości zdrowotne. Wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych.

Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Odmładzająco-odżywczy krem pod oczy z jadem pszczelim i aktywnym miodem manuka (30 ml)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód mandarynkowy (250 g)
Miód z malinami (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Luksusowe serum naprawcze z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 ml)
Świeca woskowa Ul
Miód z czarną porzeczką (400 g) 


