Miód miejski Warszawski wiosenny wielokwiatowy to propozycja pochodząca od Pszczelarium państwa Agnieszki i Kamila Bajów – właścicieli miejskich pasiek usytuowanych na terenie Warszawy.
Miód miejski Warszawski wiosenny wielokwiatowy pochodzi z majowych zbiorów przeprowadzonych we wszystkich warszawskich pasiekach Pszczelarium i stanowi doskonałą mieszankę powstałą na bazie różnorodnych wiosennych kwiatów. Charakteryzuje się on słodkawym, choć nieco szorstkim smakiem, ma półpłynną, kleistą konsystencję i zachęcający karmelowy kolor. W procesie krystalizacji przechodzi w gęstą, ciągnącą postać. Jest to jeden z reprezentatywnych miejskich miodów pozyskiwanych na wiosnę. W smaku może on nieco różnić się od tradycyjnego miodu wielokwiatowego (co docenią szczególnie prawdziwi smakosze), jednak zachowuje wszystkie zdrowotne właściwości oraz poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Jest on odpowiedni do spożywania zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Odmładzająco-odżywczy krem pod oczy z jadem pszczelim i aktywnym miodem manuka (30 ml)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód mandarynkowy (250 g)
Miód z malinami (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Receptura ziołowa „Regeneracja" (130 g)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Miód mandarynkowy (270 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg)
Miód z kakao (400 g)
Krem do twarzy 40+
Serum przywracające skórze świeżość i blask z miodem Manuka (30 ml)
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Miód cytrynowy (250 g) 




