Mała rzecz, a cieszy 🙂 Przygotowaliśmy jeden z Waszych ulubionych miodów w słoiku o pojemności 400 g z Pasieki Rodziny Stępniów w świątecznym wydaniu 😉 Miód wielokwiatowy leśny został pozyskany wiosną w lesie niedaleko Bidzin w województwie świętokrzyskim. My ubraliśmy go w świąteczną etykietę i zapakowaliśmy w ręcznie robione w Pracowni Agaty pudełko z okienkiem na boku. W środku poza pysznym i zdrowym miodem znajdziecie wypełnienie w czerwonym kolorze.
Świąteczny miód warto podarować bliskiej osobie, bo okazać troskę, wdzięczność lub zwyczajnie podziękować za jej obecność w naszym życiu 🙂

Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Receptura ziołowa „Święty spokój” (120 g)
Miód manuka MGO 400+ (250g) 








