Miód słonecznikowy z Pasieki Tomasza Zarzyckiego z Nowego Stawu. Pan Tomasz pochodzi z rodziny z bogatymi tradycjami pszczelarskimi i tak, jak kilku innych jej członków, posiada tytuł Mistrza Pszczelarstwa. Poza pasieką Pan Tomasz prowadzi gospodarstwo rolne, w którym uprawia m.in. ostropest. Miody pozyskuje z terenu Warmii i Mazur-bogatego przyrodniczo regionu Polski.
Miód słonecznikowy w stanie płynnym ma złotą barwę i przyjemny zapach kwiatu słonecznika. Po krystalizacji zmienia kolor na jaśniejszy i staje się lekko żółty. W smaku jest łagodny, słodki. Jest to miód rzadko pozyskiwany, a nam szczególnie bliski, bo sami mamy uprawy słonecznika 😉
Miód z nektaru słonecznika polecany jest w schorzeniach układu pokarmowego. Jest pomocny w leczeniu schorzeń gardła, jamy ustnej, żołądka. Wzmacnia organizm, ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. My wykorzystujemy go do deserów, idealnie pasuje do napojów.

Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Receptura ziołowa „Drogi moczowe” (130 g)
Miód dla gości weselnych (50 g) – drobna różowa kratka
Świeca woskowa walec dekoracyjny (9,5 cm)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Świeca woskowa kostka z pszczołą (6 cm)
Nawilżająco-odmładzający krem na dzień z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (100 g)
Świeca woskowa jajo kwiatowe (5,5 CM)
Miód kasztanowy (250 g) 




