Miód słonecznikowy z Pasieki Tomasza Zarzyckiego z Nowego Stawu. Pan Tomasz pochodzi z rodziny z bogatymi tradycjami pszczelarskimi i tak, jak kilku innych jej członków, posiada tytuł Mistrza Pszczelarstwa. Poza pasieką Pan Tomasz prowadzi gospodarstwo rolne, w którym uprawia m.in. ostropest. Miody pozyskuje z terenu Warmii i Mazur-bogatego przyrodniczo regionu Polski.
Miód słonecznikowy w stanie płynnym ma złotą barwę i przyjemny zapach kwiatu słonecznika. Po krystalizacji zmienia kolor na jaśniejszy i staje się lekko żółty. W smaku jest łagodny, słodki. Jest to miód rzadko pozyskiwany, a nam szczególnie bliski, bo sami mamy uprawy słonecznika 😉
Miód z nektaru słonecznika polecany jest w schorzeniach układu pokarmowego. Jest pomocny w leczeniu schorzeń gardła, jamy ustnej, żołądka. Wzmacnia organizm, ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. My wykorzystujemy go do deserów, idealnie pasuje do napojów.

Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Receptura ziołowa „Anielski sen” (100 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Mydło Mango Balango (110 g)
Miód z malinami (400 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Ocet z czarnej porzeczki (200 ml)
Nawilżająco-odmładzający krem na dzień z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (100 g)
Miód z truskawkami (400 g)
Receptura ziołowa "Przeziębienie" (120 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g) 




