Miód słonecznikowy z Pasieki Tomasza Zarzyckiego z Nowego Stawu. Pan Tomasz pochodzi z rodziny z bogatymi tradycjami pszczelarskimi i tak, jak kilku innych jej członków, posiada tytuł Mistrza Pszczelarstwa. Poza pasieką Pan Tomasz prowadzi gospodarstwo rolne, w którym uprawia m.in. ostropest. Miody pozyskuje z terenu Warmii i Mazur-bogatego przyrodniczo regionu Polski.
Miód słonecznikowy w stanie płynnym ma złotą barwę i przyjemny zapach kwiatu słonecznika. Po krystalizacji zmienia kolor na jaśniejszy i staje się lekko żółty. W smaku jest łagodny, słodki. Jest to miód rzadko pozyskiwany, a nam szczególnie bliski, bo sami mamy uprawy słonecznika 😉
Miód z nektaru słonecznika polecany jest w schorzeniach układu pokarmowego. Jest pomocny w leczeniu schorzeń gardła, jamy ustnej, żołądka. Wzmacnia organizm, ma właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. My wykorzystujemy go do deserów, idealnie pasuje do napojów.

Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Odmładzająco-odżywczy krem pod oczy z jadem pszczelim i aktywnym miodem manuka (30 ml)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód lawendowy (500 g)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Miód z malinami (400 g) 




