Miód rzepakowy z pyłkiem pszczelim to wyjątkowe połączenie dwóch bardzo zdrowych substancji, które razem zyskują jeszcze silniejsze działanie na nasze zdrowie. Produkt ten pochodzi ze znajdującej się w lubelskich Wołczynach Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej Tomasza Baczewskiego.
Miód rzepakowy jest jednym z uniwersalnych i najpopularniejszych gatunków. Świetnie wpływa on na cały organizm, jest wskazany przy przemęczeniu i osłabieniu odporności, przyspiesza też przemianę materii. Pyłek pszczeli stanowi połączenie nektaru, pyłku kwiatowego i śliny pszczół. Ma postać małych kuleczek. Dostarcza do organizmu witaminy, białko, węglowodany i liczne mikroelementy. Pyłek w połączeniu z miodem staje się lepiej przyswajalny i szybciej trafia do krwiobiegu.
Pyłek pszczeli i miód rzepakowy wzmacniają wzajemnie swoje działanie i tworzą razem nowy, jeszcze bardziej wartościowy produkt. Do jego spożywania zachęcamy zwłaszcza osoby cierpiące na osłabienie i często zapadające na różnego rodzaju infekcje, a także mające kłopoty z układem pokarmowym oraz będące w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego i intelektualnego, gdyż zarówno jedna, jak i druga substancja jest w takich przypadkach pomocna.
Zobacz relację z wizyty Wcinaj miód! w pasiece Tomasza Baczewskiego

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Świeca woskowa kokoszka (7,5 CM)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Świeca woskowa plaster miodu
Mieszanka ziołowa Gaja (70 g)
Świeca z wosku pszczelego anioł (11 cm)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Miód cytrynowy (250 g) 








