Miód rzepakowy z Pasieki Pana Romualda Piotrowskiego z Kosianki Leśnej. To niewielka wieś na Podlasiu, w której Pan Romuald prowadzi gospodarstwo rolne i swoją pasiekę. Pszczelarstwo dla Pana Romualda jest odskocznią od trudnej pracy rolniczej. Pan Romuald kształcił się w tej dziedzinie, a wiele lat temu uzyskał tytuł mistrza pszczelarskiego. Swoją pasją zaraża dzieci, które chętnie pomagają mu w pasiece w czasie wakacji.
Wiosną pszczoły Pana Romualda oblatywały mniszka i rzepak, który choć był dalej od pasieczyska to skutecznie przyciągnął zapylacze. Udało się pozyskać bardzo dobry miód rzepakowy. Miód rzepakowy ma jasną barwę w stanie płynnym, a wraz z krystalizacją staje się prawie biały. Krystalizacja postępuje bardzo szybko, dlatego rzadko kiedy udaje się kupić miód rzepakowy w stanie płynnym bez podgrzewania. Miód ten ma łagodny, lekko mdły smak i zapach. Jest bardzo chętnie wybierany przez miłośników miodów, bo jest typowym polskim miodem.
Dlaczego warto jeść miód rzepakowy? Zajrzyj do tej kategorii

Świeca woskowa aniołek z sercem (6,5 cm)
Nawilżająco-odmładzający krem na dzień z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (100 g)
Maseczka anti-aging z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Mydło Ło(r)buz (110 g)
Miód górski (500 g)
Świeca z wosku pszczelego z olejkiem lawendowym w słoiku (180 ml)
Miód z truskawkami (400 g) 


