Miód manuka w pół kilogramowym opakowaniu o zawartości co najmniej 250 mg methylglyoxalu na kilogram miodu. Methylglyoxal to substancja pochodzenia naturalnego, której wysoka zawartość wyróżnia miody manuka na tle innych miodów. Ten wyjątkowy miód pozyskiwany jest wyłącznie w Nowej Zelandii, na której terenie występują rzadkie krzewy manuka.
Miód manuka MGO 250+ ma charakterystyczny lekko gorzki smak i silny aromatyczny zapach. Zawiera pyłek z krzewów manuka. Należy go przechowywać w temperaturze pokojowej.
Ze względu na wysoką zawartość methylglyoxalu miody manuka 250+ wykazują wyjątkowe działanie antybakteryjne. Korzystnie wpływają także na krążenie krwi, obniżają ciśnienie. Ceniony jest na całym świecie przez osoby z problemami z układem pokarmowym. Pomaga w łagodzeniu refluksu, wrzodów żołądka i nadkwasoty. Miód manuka 250+ wzmacnia odporność, powinny go spożywać zwłaszcza osoby w okresie rekonwalescencji.

Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Receptura ziołowa „Napar flawonoidowy” (140 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Świeczka dla Babci
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Rooibos Acai (50g)
Miód mandarynkowy (250 g) 




