Miód z nektaru lipy i spadzi z drzew liściastych z podlaskiej Pasieki Romualda Piotrowskiego w Kosiance Leśnej. Pan Romuald prowadzi gospodarstwo rolne i niewielką pasiekę. Swoje pszczoły rozmieszcza w okolicznych lasach i na innych pożytkach w swoim rejonie. Część z jego uli znajdowała się w nieodległych Pobikrach. Tam pszczoły oblatywały lipy i inne drzewa liściaste, z których zniosły nektar i spadź. Tegoroczne lato było suche i obfitowało w spadź.
Powstał miód o intensywnym smaku i zapachu. Pachnie kwiatami lipy, ale w smaku wyraźnie czuć dodatek spadzi. Ma kolor brązowy, który po naturalnej krystalizacji lekko jaśnieje. Zdecydowanie polecamy go dla miłośników mocnych smaków.
Miód ten łączy właściwości lecznicze miodu lipowego i spadziowego liściastego. Dlatego świetnie sprawdzi się w infecjach, głównie górnych i dolnych dróg oddechowych. Pomoże w gorączce, kaszlu. Wzmocni organizm. Warto po niego sięgnąć przygotowując potrawy i napoje-wzbogaci ich smak.

Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Receptura ziołowa „Serce” (140 g)
Receptura ziołowa "Przeziębienie" (120 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg) 


