Miód gryczany został pozyskany w Rodzinnej Pasiece Teresy Stępień, znajdującej się na wschodzie województwa świętokrzyskiego w małej wsi Bidziny. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, jakie wystąpiły w okresie kwitnienia gryki, pszczołom udało się zebrać z niej nektar. Dzięki ich ciężkiej pracy możemy cieszyć się prawdziwym miodem gryczanym.
Ma on wyjątkowo ciemną bursztynową barwę w stanie płynnym – nie można pomylić go z innym rodzajem miodu. W smaku jest wyrazisty, ostry. Ma mocny zapach gryki. Naturalna krystalizacja przebiega w ciągu kilku tygodni, a po jej wystąpieniu miód zyskuje ciemnobrązową barwę.
Miód gryczany zawiera rutynę, która wzmacnia naczynia krwionośne. Dlatego szczególnie polecany jest osobom starszym i chorym na miażdżycę. Powinny sięgnąć po niego osoby z niedoborem magnezu i żelaza – sportowcy, osoby przewlekle chore lub po urazach. Świetnie sprawdzi się w leczeniu ran zewnętrznych. Jego regularne spożywanie wzmocni organizm, dzięki dużej zawartości węglowodanów.
Przeczytaj naszą relację z wizyty w Bidzinach!
Spróbuj połączenia intensywnej gryki z delikatną facelią.

Miód manuka MGO 400+ (250g)
Czarka ceramiczna ze świecą z węzy pszczelej - ciemny brąz (średnica 7 cm)
Świeca woskowa walec dekoracyjny (9,5 cm)
Receptura ziołowa „Piękna skóra” (140 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


