Miód gryczano-chabrowy z Pasieki Biebrzańskiej pozyskany w okolicach Augustowa na Podlasiu. Pan Kamil i Pan Fryderyk od kilku lat prowadzą rodzinną pasiekę. Na przełomie lipca i sierpnia wiozą swoje pszczoły na kilka pól gryki-rośliny, którą pszczoły chętnie oblatują. Przy jednym z pasieczysk, poza miododajną gryką rósł obficie bławatek. Pszczoły zniosły nektar z obu pożytków i powstał miód o charakterystycznym smaku miodu gryczanego, ale nie tak mocnym jak w przypadku odmianowego miodu gryczanego.
Miód ten ma ciemnobrązowy kolor w stanie płynnym, pachnie łagodniej niż miód gryczany. Powoli skrystalizuje, zmieniając barwę na nieco jaśniejszą.
Miód ten łączy właściwości zdrowotne miodu bławatkowego i miodu chabrowego. Sprawdzi się w trakcie infekcji, ma wysoką aktywność antybiotyczną. Polecamy miłośnikom mocnych smaków.

Miód manuka MGO 400+ (250g)
Receptura ziołowa „Zmęczenie” (135 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Receptura ziołowa „Przeciw pasożytom” (130 g)
Mydło Ło(r)buz (110 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego 


