Miód faceliowy pozyskany w Rodzinnej Pasiece Stępień, z którą współpracujemy od kilku lat. Prowadzi ją Pani Teresa wraz z mężem i dorosłymi już dziećmi, przy pasiece pomagają też wnukowie. Pasieka działa na terenie województwa świętokrzyskiego, w niewielkiej miejscowości Bidziny. Dominuje tam rolnictwo, stąd na polach i w lasach pszczoły oblatują liczne pożytki. Jednym z nich jest facelia błękitna, która stanowi wartościowe źródło nektaru i pyłku dla pszczół.
Miód z nektaru facelii nazywany jest królewskim miodem. Ma przyjemny i łagodny smak, można wyczuć w nim lekką kwaskowatość. Ma jasnożółtą barwę w stanie płynnym, a wraz z naturalną krystalizacją znacznie jaśnieje i staje się jasnokremowy lub biały. Miód ten dość długo krystalizuje.
Miód faceliowy doskonale wzmacnia organizm, a dzięki przyjemnemu smakowi jest bardzo często wybierany przez dzieci. Poleca się go w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego, po przebytych chorobach. Odżywia serce, poprawia działanie układu krwionośnego. Działa antybakteryjnie i odżywczo, stąd wykorzystuje się go także w kosmetykach naturalnych.

Miód lawendowy (500 g)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Miód mandarynkowy (250 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Miód cytrynowy (250 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód manuka MGO 250+ (250 g) 


