Dwumiód, czyli dwa miody w jednym słoiku? Jak to możliwe? Taki produkt to efekt nie tylko pracy pszczół, ale i cierpliwości pszczelarza, który musi najpierw odpowiednio rozlać jeden miód, a po jego krystalizacji – dodać drugi. Tak w wielkim skrócie powstaje nasz słoik pół na pół.
A co w nim? Miód lipowy, czyli należący do najpopularniejszych. To prawdopodobnie najskuteczniejszy polski miód przeciw przeziębieniu. Nada się nie tylko do wcinania, ale i chociażby do słodzenia herbaty.
Miód rzepakowy także jest jednym z najchętniej kupowanych. Ma łagodny smak i kremową konsystencję, dzięki której łatwo się rozsmarowuje. Miód rzepakowy jest także uwielbiany przez dzieci. Ze względu na swój łagodny, słodki smak, może z powodzeniem zastąpić słodycze w ich diecie.
Nasz dwumiód pochodzi z pasieki Rodziny Stępniów. Zobacz relację z wizyty Wcinaj miód! w pasiece.

Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Receptura ziołowa „Tarczyca” (180 g)
Rooibos Acai (50g)
Miód cytrynowy (250 g)
Maseczka anti-aging z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g) 


