Dwa smaki w jednym słoiku? Czemu nie! Nasz dwumiód, czyli miód pół na pół to efekt pracy pszczół i pszczelarskiej cierpliwości. Stworzenie takiego połączenia wymaga wlania pierwszego z miodów i odczekania, aż ten skrystalizuje. Następnie dolewa się drugi miód.
Miód rzepakowy ma łagodny, przyjemny dla podniebienia smak oraz kremową konsystencję. Dzięki temu jest lubiany przez dzieci i wszystkich, którzy wolą delikatny charakter miodu.
Miód faceliowy to także słodki smak, bardzo delikatny, jednak z lekką kwaskową nutą. Sprawdzi się nie tylko jako smakołyk, ale też jako pomoc podczas przeziębienia i grypy.
Dwumiód pochodzi z pasieki Rodziny Stępniów. Zobacz relację z wizyty Wcinaj miód! w pasiece.

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Receptura ziołowa „Święty spokój” (120 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Miód akacjowy (400 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka 


