Dwa smaki w jednym słoiku? Czemu nie! Nasz dwumiód, czyli miód pół na pół to efekt pracy pszczół i pszczelarskiej cierpliwości. Stworzenie takiego połączenia wymaga wlania pierwszego z miodów i odczekania, aż ten skrystalizuje. Następnie dolewa się drugi miód.
Miód rzepakowy ma łagodny, przyjemny dla podniebienia smak oraz kremową konsystencję. Dzięki temu jest lubiany przez dzieci i wszystkich, którzy wolą delikatny charakter miodu.
Miód faceliowy to także słodki smak, bardzo delikatny, jednak z lekką kwaskową nutą. Sprawdzi się nie tylko jako smakołyk, ale też jako pomoc podczas przeziębienia i grypy.
Dwumiód pochodzi z pasieki Rodziny Stępniów. Zobacz relację z wizyty Wcinaj miód! w pasiece.

Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Miód akacjowy (400 g)
Miód cytrynowy (250 g)
Miód kasztanowy (250 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Miód koniczynowy (500 g) 


