Wcinaj miód
5.0
Based on 135 reviews
napędzany przez Facebook
Iwona Kulig
Iwona Kulig
2021-04-27T12:56:41+0000
Przesyłka ekspresowa, super zapakowana, niespodzianka w środku. Miody wyglądają pięknie, będziemy próbować. Polecam...napewno tu wrócę...
Joanna Kowalska
Joanna Kowalska
2021-04-17T15:02:01+0000
Od kiedy trafiłam na tą stronę w naszym domu w końcu pojawił się miód. Wcześniej zniechęcały mnie sklepowe sztuczne miody. Bardzo duży wybór. Mega szybka dostawa. Zawsze dodany miły prezencik. Zapakowane tak, że jeszcze nigdy nic się nie uszkodziło. Zamawiam miody regularnie od ponad roku i jak do tej pory każdy z nich smakował wyśmienicie! Bardzo polecam sklep Wcinaj miód 🙂
Ewa Socha
Ewa Socha
2021-04-17T08:27:52+0000
Wszystko super polecam i napewno jeszcze skorzystam .
Weronika Kurosz
Weronika Kurosz
2021-04-15T13:11:23+0000
Przepiękna świeca chrzcielna, super szybka przesyłka, przemiły kontakt! Polecam gorąco!
Marek Miśko
Marek Miśko
2021-04-15T06:29:29+0000
Właśnie przyszło duzze zamówienie złożone z kilkunastu produktów. Zaskakuje nie tylko krótki czas dostawy, jakość tego co zamówiłem, ale świetny marketing. Nawet dołączone ulotki czyta się z uśmiechem. Dobra robota! Będę wracał!
Magdalena Szulc
Magdalena Szulc
2021-04-13T08:58:35+0000
Balsam, krem do rąk i żel do mycia z propolisem rewelacja 😍. Używamy kilka dni i widać efekty u mojej córki, problemy skórne po chorobie zaczynają znikać. Nasionka miododajnych roślin też z radością posiane 😊
Małgorzata Jastrzębska
Małgorzata Jastrzębska
2021-04-02T15:18:27+0000
Pyszny miód, piękne i cudnie pachnące świece woskowe, których jestem absolutną fanką! Trzymajcie się i działajcie 👏
Andrzej Grzegorz
Andrzej Grzegorz
2021-03-30T11:47:11+0000
Bardzo szybka przesyłka, starannie zapakowana i super prezencik.Polecam🙂👍
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
2021-03-08T18:31:52+0000
Wysyłka ekspresowa, miód pyszny, świeca z eukaliptusem działa jak inhalacja na moje zatoki a druga z kwiatami jest po prostu śliczna 🙂 wszystko pieknie i ekologicznie zapakowane i mały prezent w dodatku w pudełku - polecam ! Zdecydowanie.
Marta Cz
Marta Cz
2021-02-26T09:18:08+0000
Pyszny, kremowy miód! Dawno takiego nie jadłam. Pierwszy raz w życiu wyjadałam miód ze słoika:) Kupiłam gryczany. Dostałam pięknie opakowany miód i malutki upominek (nie będę zdradzać co 🙂 ).Z chęcią wrócę po kolejny słoik. Chyba dość szybko 😉 pozdrawiam
Anna Z-a
Anna Z-a
2021-02-24T14:03:52+0000
Miód spadziowy iglasty. Bardzo dobrze zapakowany. Szybkie dostarczenie. Smak niepowtarzalny...a do tego tak miła niespodzianka dodatek i info kto pakował... to czyni kupno u Was niepowtarzalne. Dziękuję 😘
Michalina Z-Cz
Michalina Z-Cz
2021-02-24T13:11:07+0000
Super obsługa!!! szybki i rzetelny kontakt. Ekspresowa dostawa, od potwierdzenia przelewu do otrzymania paczki 3 dni,(zaznaczam, że mieszkam w NL). Miody, przecudne, przedobre, polecam!!!!!
Ewa Kania
Ewa Kania
2021-02-19T18:52:31+0000
szybka wysyłka,starannie zapakowane,pyszne miodki.Polecam
Aramis RZ
Aramis RZ
2021-02-18T17:12:50+0000
Strona ładna,czytelna i prosta.A piękno tkwi w prostocie.Tak powinna wyglądać każda strona,bez zbędnych alpejskich kombinacji.Miodki palce lizać i świetna,fachowa obsługa.od momentu zamówienia na czwarty dzień u gebelsów odebrałem paczkę
Marzena Gołaszewska
Marzena Gołaszewska
2021-02-17T22:57:55+0000
Polecam w 100 % , produkty wykonane z wielka starannością nie znajdziemy tego w żadnym pobliskim sklepie.... przesyłka błyskawiczna zapakowana idealnie na prezent bardzo dziękuje i polecę Państwa każdemu.
Barbara Lisowska
Barbara Lisowska
2021-02-12T09:24:47+0000
Szybka wysyłka. Produkty wysokiej jakości (świece pięknie pachną). Duży plus za ekologiczne opakowanie przesyłki. Będę wracać na kolejne zakupy
Przemysław Dominiak
Przemysław Dominiak
2021-02-03T15:33:29+0000
Bardzo szybka wysyłka, już na następny dzień po złożeniu zamówienia dostałem paczkę. Pięknie zapakowane i przede wszystkim smaczne miodki. Polecam.
Natalia Cison
Natalia Cison
2021-02-02T21:07:31+0000
Pyszne miody! Szeroki wybór, szybkie wysyłki. To co niedźwiadki lubią najbardziej!
Sebastian Skotnicki
Sebastian Skotnicki
2021-01-23T11:03:08+0000
Szybka wysyłka, bezpiecznie zapakowana w papier, zablokowane przed przesuwaniem. Polecam Wcinaj miód, naprawdę wybór jest ogromny i bardzo sympatyczna obsługa. Serdecznie dziękuję Pani Ani, która szykowała i pakowała moje zamówienie. Pozdrawiam 😇
Kasia Perkosz Pudlo
Kasia Perkosz Pudlo
2021-01-22T22:54:33+0000
Pięknie zapakowane, fajny upominek, POLECAM. Produkt REWELACJA. Wszystkie sklepy tak powinny dbać o klienta
Magdalena Piotrowicz
Magdalena Piotrowicz
2021-01-12T11:18:43+0000
Realizacja zamówienia jest SZYBSZA niż błyskawiczna (i w ekologicznym opakowaniu)! Miody są przepyszne: na razie wypróbowałam nawłociowy oraz miód z malinami - idealny dodatek do pankejków czy zimowej herbaty (naprawdę czuć smak malin). Właśnie złożyłam drugie zamówienie (w sumie jakieś 2.5 kg miodu)...
Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska
Małgorzata Terlikowska-Jędrzejewska
2021-01-08T22:00:45+0000
Szybką wysyłka, perfekcyjnie opakowane papierem (!), nie folią, a przede wszystkim przepyszne miody! Polecam miód że spadzi iglastej - pachnie lasem 🌲🌲🌲! Cudo!
Bożena Rudnicka
Bożena Rudnicka
2020-12-18T09:20:30+0000
Dziś przyszła paczka z zamówionymi miodem. Perfekcyjnie zapakowane produkty, są mimo tych warunków atmosferycznych w nienaruszonym stanie.Pozdrawiam Przemysław RudnickiPS. ja osobiście polecam i będę korzystał z waszych produktów pszczelarskich
Iwona Aneta Wilk-Milewska
Iwona Aneta Wilk-Milewska
2020-12-17T08:43:17+0000
Super sklep, wysyłka bardzo szybka.Świece cud miód 😀 Polecam sklep z całego serca💓
Wiktoria Poznańska
Wiktoria Poznańska
2020-12-09T22:45:23+0000
Super szybki kontakt w razie potrzeby, szybka dostawa, pięknie zapakowane. Po prostu cudownie!
Anna Janax
Anna Janax
2020-12-09T20:48:40+0000
Polecam:) Profesjonalnie, szybko, duzy wybor i doskonala obsluga klienta! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Magda Moszczynska
Magda Moszczynska
2020-12-08T17:39:26+0000
Polecam szybką i sprawną wysyłkę oraz duży wybór pysznych miodów. Szczególne podziękowania za słodki przysmak. Dziękuję.
Patrycja Masiak
Patrycja Masiak
2020-11-30T14:40:18+0000
Polecam serdecznie☺super produktyWspaniała obsługa zawsze pomocna☺
Milena Konowrocka
Milena Konowrocka
2020-11-28T12:15:48+0000
Miody przepyszne☺️ świetnie zapakowane i jeszcze taki miły prezent☺️ dziękuję Pani Ani która pakowała moją paczkę❤️
Filip Świtała
Filip Świtała
2020-11-26T16:47:51+0000
Dzięki za realizację zamowienia wyglada wspaniale
Mateusz Cegłowski
Mateusz Cegłowski
2020-11-26T13:57:40+0000
Super szybka i pomocna obsługa. Miodek leśny dobry, jak otworzyłem to aromat przebił świeczkę zapachową stojącą obok.
Aleksandra Gancarz
Aleksandra Gancarz
2020-11-19T11:35:31+0000
To, w jaki sposób firma podchodzi do klienta, jest istnym majstersztykiem. Polecam całym sercem. ❤️ 🐝
Agnieszka Marcinek
Agnieszka Marcinek
2020-11-19T09:32:03+0000
Szybka realizacja i jakość produktów
Mirosław Twaróg
Mirosław Twaróg
2020-11-04T20:01:52+0000
Świetne produkty! polecam!
Anna Kicilińska
Anna Kicilińska
2020-11-04T08:26:27+0000
Miody pyszne, szybka dostawa, obsługa profesjonalna. W paczce znalazłam oprócz zamówionych miodzików miły prezent, polecam ten sklep 😊
Iwona Nowak
Iwona Nowak
2020-10-30T08:14:59+0000
Szybka sprawna obsługa i dostawa. Paczka zapakowana ekologicznie i bardzo miła niespodzianka mały upominek - baryłka do nabierania miodu plus karteczka podziękowania dla Pani Małgosi
Anna Figura
Anna Figura
2020-10-28T13:27:38+0000
Polecam wszystkie miody! Szybka dostawa, świetny kontakt.
Grzegorz Ślusarz
Grzegorz Ślusarz
2020-10-22T12:54:28+0000
Polecam pyszne miody i zioła, uwielbiam próbować nowych miodów i ziół, jeśli ci szkoda kasy na wartościowy i odżywczy miód który wzmocni twój organizm, to jesteś błędzie :P. Nie bądź żyła, kup sobie lub swoje rodziny pyszny miód, wzmacniaj się naturalnie, wspieraj polski biznes :).
Inga Pietrzykowska
Inga Pietrzykowska
2020-10-20T12:23:05+0000
Pyszny miód! Ekspresowa dostawa! Polecam! ❤️
Diana Rusiłowicz
Diana Rusiłowicz
2020-10-18T16:56:58+0000
Świetna i szybka dostawa. Miody są rewelacyjne, a w szczególności miód z malinami, którego wierną wielbicielką jest moja córka. U nas najczęściej znika prosto ze słoika! Polecam też miodowy balsam, który idealnie nawilża oraz świece z wosku pszczelego.
Eveline Kaczmarek
Eveline Kaczmarek
2020-10-09T20:25:21+0000
Pierwszy raz zamówiłam miody właśnie tutaj 🙂 jestem bardzo zadowolona. Gratuluję progesjonalności i dziękuję za dobry kontakt z klientem i szybkie odpowiedzi mailowe. Miody smaczne, duży wybór, wspaniała świeczka z wosku (moja słabość swoją drogą bo uwielbiam). Towar dobrze zapakowany. Wielki plus za stosowanie polityki "zero waste". Bardzo miła niespodzianka jeśli chodzi o gratisy do... zamówienia. Właśnie zyskaliście kolejnego stałego klienta. Dziękuję, że jesteście.czytaj więcej
Barbara Domżała
Barbara Domżała
2020-10-09T16:39:31+0000
Błyskawiczna realizacja zamówienia, bardzo dobrze zapakowane miody. Dziękuję za prezent...
Małgorzata Ceglińska
Małgorzata Ceglińska
2020-10-07T06:08:14+0000
Bardzo lubię kupować tu miody. Są przeróżne i dobrej jakości. Paczka dochodzi błyskawicznie, miody świetnie zabezpieczone a drobny upominek i uśmiech osoby pakującej bezcenne.
Neli Lee
Neli Lee
2020-10-05T20:20:41+0000
Szybko i pysznie!!!Polecam🙂
Bianka Skrzypczyńska
Bianka Skrzypczyńska
2020-09-30T18:31:02+0000
Kolejne zamówienie i po raz kolejny jesteśmy zadowoleni. Profesjonalna obsługa, bardzo szybka realizacja oraz dostawa 🥰🐝 Miód przepyszny, polecamy każdemu ☺️🐝🐝🐝
Jerzy Nowosielski
Jerzy Nowosielski
2020-09-18T06:29:11+0000
Dostawa terminowa solidnie zapakowane no i przede wszystkim miód dobrej jakości i w przystępnej cenie i jeżeli utrzymanją ten wysoki poziom nadal będą u nich kupował. Smakosz Miodu Pozdrawiam
Paulina Teodorczyk
Paulina Teodorczyk
2020-09-15T19:54:45+0000
Mega szybka dostawa za granice ,szybki łatwy kontakt ,miód meeeeeega pyszny ❤️polecam i na pewno wrócę 🍯
Henryka Kozik
Henryka Kozik
2020-09-08T13:23:14+0000
Błyskawiczna realizacja zamówienia, perfekcyjnie zapakowane miody, a smak - niebo w gębie. Dziękuję za prezent...
Marcin Świerczyński
Marcin Świerczyński
2020-08-11T14:55:22+0000
Dziś przyszła paczka z zamówionymi świecami i miodem. Perfekcyjnie zapakowane produkty, są mimo tych warunków atmosferycznych w nienaruszonym stanie.A teraz o produkcie, ładne opakowania, fachowa, solidna produkcja-manufaktura i sprawdzę je niebawem 🙂.A, i to najszybciej otrzymane zamówienie w tym miesiacu, dziekuje.Pozdrawiam Marcin Grzegorz SwierczynskiPS. ja osobiście polecam i będę... korzystał z waszych produktów pszczelarskichczytaj więcej
Adam Boniecki
Adam Boniecki
2020-07-23T11:37:33+0000
REWELACJA!!!!!!!!!!W dzisiejszych czasach naprawdę trudno dostać coś porządnego, a tutaj mamy bardzo dobre miodki. Po prostu PYCHA! Palce lizać MNIAM! Nie dość że dobry produkt to jeszcze rewelacyjna obsługa i bardzo szybka dostawa! Jak dotąd to jest moja firma numer 1! Inni się mogą tylko od was uczyć! BRAWO!
Мария Курсуа
Мария Курсуа
2020-07-14T12:15:29+0000
Naprawdę polecam! To moje drugie zamówienie i jestem zadowolona! Zawsze w zamówieniu jest niespodzianka 👍🏾 i opakowania są eko.
Kamil Katarzyna Szymanik Bober
Kamil Katarzyna Szymanik Bober
2020-07-08T12:19:49+0000
Pięknie spakowana paczuszka bezpiecznie do mnie dotarła wczoraj polecam miody są pyszne 😊
Renata Świtała
Renata Świtała
2020-06-21T10:18:03+0000
Ten miód jest iny niż inne, niby miód, ale BARDZIEJ. A od lat kupujemy z różnych pasiek. Ta recenzja opiera się na smaku miodu leśnego z pasieki p. Jacka Portalskiego.
Grażyna Widera
Grażyna Widera
2020-06-16T07:59:49+0000
Tak profesjonalnie zapakowanej paczki jeszcze nie otrzymałam! Szybka wysyłka, dziękuję za prezencik.
Ewelina Kowalska
Ewelina Kowalska
2020-06-10T16:30:28+0000
Pyszne miodki, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, miody zabezpieczone mega super, dojechały w całości pokonując ponad 1000kilometrów. Zamówione w poniedziałek są już dzisiaj (środa) we Frankfurcie nad Menem. Pełen profesjonalizm👍
Grzegorz Kleszcz
Grzegorz Kleszcz
2020-06-05T16:00:52+0000
Zdecydowanie polecam!!! Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, miody doskonale zabezpieczone i duży wybór 🙂
Julita Sambor
Julita Sambor
2020-06-03T08:27:09+0000
Kolejne zamowienie z waszymi miodami juz u nas. Dzieci uwielbiają wasze miody bardzo smaczne. Przesyłka szybka i dobrze zapakowana. Dziękujemy za gratisy.
Martyna Zając
Martyna Zając
2020-06-02T10:42:25+0000
Szybka wysyłka, miody pyszne. Pierwszy zakup ale na pewno nie ostatni.
Elwira Fengler
Elwira Fengler
2020-05-23T19:29:31+0000
W sklepie dokonałam zakupu świec miodowych. Wszystkie bardzo dobrej jakości, pięknie się palą wydzielając wspaniały zapach miodu. Przesyłkę otrzymałam w ekspresowym tempie. Zapewne jeszcze skorzystam z usług sklepu "Wcinaj miód". Z całego serca gorąco pokecam.
Majka Dyc
Majka Dyc
2020-05-20T13:33:39+0000
Dziękuję za szybką dostawę. Miód jest bardzo dobry. Napewno jeszcze będę zamawiać u państwa, Szkoda że w przesyłce nie było upominku który był w opisie ale mimo wszystko bardzo polecam sprzedawcę.
Magdalena Węclewska
Magdalena Węclewska
2020-05-13T07:36:52+0000
Dziękuję za szybką dostawę 🙂 Miód przepyszny plus miła niespodzianka,przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona przez panią Anię😘 Polecam wszystkim❤️
Ola W-ska
Ola W-ska
2020-04-26T18:40:31+0000
Miód przepyszny, zajada się nim cała rodzina. Dodatkowo miła obsługa i szybka wysyłka. Polecam serdecznie 🙂
Monika Adamska
Monika Adamska
2020-04-26T06:49:20+0000
Ekspresowa wysyłka, zawsze zadbane o to by dotarły całe! 🙂 a miody .... co jeden to lepszy! to już moje kolejne zamówienie, dzieci zwykle uciekają przed zielonym jedzeniem natomiast moje miodem z pokrzywą są zachwycone - stwierdziły że ten miód jest cudowny! zamawiamy kolejny raz i zapewne nie ostatni! Dziękuję i z całego serca polecam 🙂 ❤
Iga Zurad
Iga Zurad
2020-04-21T19:13:43+0000
Fantastyczny sklep! Przemiła obsługa, expresowa dostawa, świetne produkty i zawsze uroczy bonusik dodany do przesyłki 🙂 Polecam zdecydowanie 🍀
Marsell Górska Gautier
Marsell Górska Gautier
2020-04-19T20:57:46+0000
Bardzo polecam ! Szybciutka wysyłka ! Mała niespodzianka w środku ! Super zapakowane ! Napewno wrócę do Was ! Dzięki 🙆‍♀️🐝🌻🌻🌻😊
Agnieszka Iwona
Agnieszka Iwona
2020-04-15T11:12:58+0000
Każdy słoiczek cud miód🥰❤️przeeeepyszny🤩Paczka dobrze zapakowana, każdy słoik bezpieczny. Do tego prezencik i nasiona dobre dla pszczółek🥰. Przesyłka mega szybka. Na pewno zostaje z Wcinaj Miód i polecam z całego ❤️
Agnieszka Kowalczyk
Agnieszka Kowalczyk
2020-04-02T16:21:09+0000
Polecam 100 %Zakupy tutaj to czysta przyjemność . Ekspresowa przesyłka . Dziękuję i pozdrawiam 🙂
Łukasz Wiącek
Łukasz Wiącek
2020-02-21T06:06:17+0000
Naturalne miody pochodzące z pasiek z pasją.🐝
Wioletta Kostrzewa
Wioletta Kostrzewa
2020-02-06T14:45:12+0000
Super smak niezapomniany. Szybka przesyłka i bardzo dobrze zapakowane.😁😋😋
Karolina Tebinka
Karolina Tebinka
2019-12-14T10:08:35+0000
Polecam, Kontakt ze sklepem bardzo miły i rzeczowy. Towar zapakowany bardzo solidnie że nawet transport do Niemiec mu nie był straszny.Dziękuję za miły upominek. Polecam każdemu napewno nie był to ostatni mój zakup u Państwa. Wysyłka towaru ekspresowa.
Marlena Śmieszna
Marlena Śmieszna
2019-11-20T19:06:01+0000
Jeszcze nigdy, żaden sklep, tak miło mnie nie zaskoczył. Każdy z zakupionych razem produktów był osobno zapakowany. A większość było tak ślicznie zapakowanych że można by było je już w takim stanie podarować jako prezent. Na pewno jeszcze nie raz skuszę się zakup w tym sklepie 🙂
Ewa Moczulska
Ewa Moczulska
2019-10-30T13:37:10+0000
dzisiaj otrzymałam paczkę miodzik bardzo dobry szczerze polecam zamówię Napewno nie raz Ale też wspomne jak cudownie zostałam obsluzona w tej firmie moja paczka była zamawiana za granicę wyslana bardzo szybko zapakowana solidnie Pani Kasia meczona przezemnie mega duża ilością pytan odpowiadała z uprzejmościa doradzala od serca cudowni ludzie szczerze polecamDziękuję
Piotrek Borowicz
Piotrek Borowicz
2019-10-08T08:55:04+0000
Co roku kupuję miody i co roku jestem mega zadowolony !! super pakowanie,zawsze jakiś mały gratis 😉 oczywiście jakoś miodów jest najwyższa !! będę tu wracał zawsze i każdemu POLECAM
Klaudia Śl
Klaudia Śl
2019-09-22T14:43:26+0000
pyszne miody i rzadko spotykana, super obsługa klienta 🙂
Krystyna Rzepa
Krystyna Rzepa
2019-08-14T10:21:51+0000
Właśnie dotarła paczka. Wszystko bardzo pieczołowicie zapakowane i w całości dotarło do niemiec. Pani Kasiu. Dziękuję bardzo i pozdrawiam całą Ekipę "wcinaj-miodu".Super sklep online. Daję maximum gwiazdek za waszą pracę.
Beata Ziemla
Beata Ziemla
2019-03-13T10:17:09+0000
kupiłam zestaw czterech miodów i pyłku , dostawa przebiegła bez zarzutu , smak miodów obłędny , rzeczywiście wybrane precyzyjnie , pierwszy raz poczułam smak i różnicę między niby takimi samymi "jasnymi "miodami ,bardzo bardzo polecam !
Kasia Zajda
Kasia Zajda
2019-02-09T11:35:52+0000
Zamowienie skladalam telefonicznie u Pani Kasi , bardzo mila i serdeczna osoba jak i zapewne reszta ekipy.Paczka do UK dotarla ekspresowo , bardzo dobrze zapakowana i z upominkiem w srodku.Pozdrawiam goraco i do nastepnego razu.
Patrycja Barańska
Patrycja Barańska
2019-01-18T13:21:42+0000
Przesyłka ekspresowa. Zapakowane profesjonalnie! Pozdrawiam Panią Kasię!🌻
Sebastian Rej
Sebastian Rej
2018-12-14T19:33:00+0000
Bardzo szybka wysyłka 😊 Zamówiłem balsam miodowy do ciała, a także miód wrzosowy i herbatę o które nieco się obawiałem czy słoiki dotrą niepotłuczone. Ale wszystko było świetnie zabezpieczone i zapakowane przez Panią Małgosię dla której przesyłam serdeczne podziękowania 😘😊
Maria Kasza
Maria Kasza
2018-12-03T09:02:13+0000
Wszystkie miody wspaniałe 🙂 Polecam!
Krystyna Kinga
Krystyna Kinga
2018-11-19T20:03:50+0000
Miód o znakomitym smaku i zapachu, dostawa też b.sprawna..🙂 ,
Aleksandra Kowalik
Aleksandra Kowalik
2018-11-08T11:42:53+0000
pyszny, zdrowy miód! Serdecznie polecam!
Ewa Skrzypczyk
Ewa Skrzypczyk
2018-10-22T07:58:13+0000
Obsługa klinta na najwyższym poziomie. Oferowany towar bardzo dobrej jakości. Miód gryczany z pasieki panów Hammer po prostu rewelacja! Miody mniszkowy i malinowy - boskie. Ta zima będzie wyjątkowo słodka i pyszna 😄
Yvonne Lesz
Yvonne Lesz
2018-10-15T15:18:11+0000
Zakupilam miod Nostrzykowy . Jestem bardzo zadowolona firma uczciwa solidna . Miod dostarczony w szybkim czasie . Bardzo dziekuje i serdecznie polecam .
Ania Wachońska
Ania Wachońska
2018-10-12T06:09:29+0000
Kupilam miod malinowy jest naprawde super polcam napewno po niego wrocimy😉
Marta Pietrasik
Marta Pietrasik
2018-09-27T12:08:30+0000
Polecam serdecznie. Smak miodu malinowego cudowny. Będę często robić zakupy 😊 Dziękuję Pani Kasi za tak precyzyjne zapakowanie paczki😊 I oczywiście dziękuję za prezent 😊
Iwona Dragosz
Iwona Dragosz
2018-08-20T11:14:37+0000
Właśnie odebralismy nasze miodki i już je wycinamy. Wszystkie pyszne!! Szybka wysyłka, świetnie zapakowane i do tego prezent. Dziękujemy i polecamy 🙂
Kinga Padzik
Kinga Padzik
2018-07-08T07:08:16+0000
Kupilam trzy leśny, nawlociowy i słonecznikowy. Obecnie konsumuje leśny i rzucil mnie na kolana. Przesyłka zapakowana z wielką pieczołowitością w moim przypadku przez Panią Anię przyszla w tempie ekspresowym. Produkty warte każdej wydanej złotówki a sklep wzorcowy. Gorąco polecam.
Ewa Jochymczak
Ewa Jochymczak
2018-06-28T10:31:29+0000
Wczoraj odebrałam przesyłkę z miodami, były super zabezpieczone i dotarły w całości ( dziękuję Katarzynko ). Miody przepyszne - wszyscy domownicy zachwyceni. Dzięki za miły upominek :). Polecam wszystkim!!!
Aneta Kuśnierz
Aneta Kuśnierz
2018-06-13T08:35:42+0000
Bardzo szybka dostawa, paczka zapakowana wzorowo,miły upominek jako dodatek. Wszystko ok,miodek wygląda wspaniale,smakuje z pewnością tak samo.Dziękuje, z pewnością zakupy powtórze jak tylko zapas się uszczupli.
Konrad Rapciak
Konrad Rapciak
2018-04-19T21:25:28+0000
Magdalena Jasińska
Magdalena Jasińska
2018-03-09T21:11:03+0000
Duży wybór, ceny przystępne. Super, że powyżej 100 zł przesyłka jest darmowa 🙂 No i przesyłka ekspresowa. I jeszcze prezencik był jeszcze <3 Jestem mega zadowolona :D polecam
Agnieszka Lendziorek
Agnieszka Lendziorek
2018-03-06T19:37:52+0000
Miód przepyszny, mega szybka przesyłka, cudowny kontakt ze Sprzedającym 🙂
Jaremko Sylwia
Jaremko Sylwia
2018-03-06T15:35:26+0000
Dziękuję za szybką przesyłkę. Było to moje pierwsze zamówienie i napewno nie ostatnie .Miody przepyszne. Dziękuję za nożyk w gtatisie 😘
Andrzej Miszczak
Andrzej Miszczak
2018-02-24T06:53:41+0000
Beata Wilantewicz-Skalska
Beata Wilantewicz-Skalska
2018-02-08T13:46:15+0000
Cudo.... Cudeńko.... MiOdZiO.... � � � pięknie zapakowane....! Idealne również na zdrowy - słodki prezent � chrońmy pszczółki i wspierajmy pszczelarstwo POLSKIE �
Ma Sma
Ma Sma
2018-01-17T16:13:50+0000
Drugi raz robię zakupy, świetny sklep. Super, że szukacie i promujecie małe, rodzinne pasieki, sklep dla prawdziwych pasjonatów miodu i pszczół. Realizacja zamowienia w kosmicznym tempie. Polecam !!
Agata Ćwik
Agata Ćwik
2017-12-07T16:57:21+0000
Bardzo pozytywne wrażenia. Zamówienie zostało zrealizowame bardzo szybko, było dobrze zabezpieczone. Miły jest też gratis w postaci nabieracza do miodu. Fajne dodatkowe informacje o producentach miodu na stronie internetowej 🙂
Maciej Poreda
Maciej Poreda
2017-12-06T23:35:51+0000
Zuzka Nerwuska
Zuzka Nerwuska
2017-11-17T20:11:23+0000
Bardzo dobry miodek. Zamówienie pierwsze i nie ostatnie 🍯 🐝
Iwona Padzik
Iwona Padzik
2017-11-17T06:22:58+0000
Sebastian Gołaszewski
Sebastian Gołaszewski
2017-11-02T20:09:43+0000
Bożena Dworzyńska
Bożena Dworzyńska
2017-10-20T07:29:38+0000
Zamawiam tu miody już od dłuższego czasu. Świetny kontakt, expresowa przesyłka, przystępne ceny, a miód.... pychaaaaa!!! Naprawdę polecam go wszystkim serdecznie.
Helena Derela
Helena Derela
2017-10-15T14:32:39+0000
Wcinam codziennie przywoże sobie z Wydmin od Pana Pryćki.
Barbara Demange
Barbara Demange
2017-10-11T19:23:16+0000
Miody doskonale przyszly do Niemiec w trzy dni Super zapakowane perfekcyjna obsluga klienta Po prostu dosonala Polecam zdecydowanie !!!
Agnieszka Rusak
Agnieszka Rusak
2017-09-27T20:25:42+0000
Smaczne miody od szczęśliwych i zdrowych pszczół, zbierane w świetne słoje i pakowane przez ludzi z pasją w uczciwej cenie. Czegoż więcej? Polecam! Rzuć biały cukier, jak musisz słódź miodem 🙂
Jacek Woźniak
Jacek Woźniak
2017-06-17T05:23:02+0000
Halina Wojewodzka
Halina Wojewodzka
2017-04-09T18:26:41+0000
Wiesława Malinowska
Wiesława Malinowska
2017-04-09T08:31:52+0000
Zwłaszcza miód z pyłkiem kwiatowym.
Dorota Żelazkiewicz
Dorota Żelazkiewicz
2017-04-08T20:51:24+0000
Andrzej Szaflarski
Andrzej Szaflarski
2017-04-08T18:36:56+0000
Hallieb Nicki
Hallieb Nicki
2017-04-07T19:43:36+0000
Kamil Ignaczak
Kamil Ignaczak
2017-04-03T11:29:24+0000
Hania Bucher
Hania Bucher
2017-03-25T10:35:37+0000
Starannie zapakowane, bardzo bezpiecznie. Kupiłam jako prezent. Osoba obdarowana bardzo szczęśliwa! Polecam 😉
Magda Dłużniewska
Magda Dłużniewska
2017-03-07T14:30:02+0000
Polecam serdecznie ! Świetna, przemiła obsługa, pyszne miody, ekspresowa przesyłka 🙂
Natalia Trejgis
Natalia Trejgis
2017-03-05T21:00:53+0000
Super dużo ciekawych wypowiedzi porad ,, bardzo mi się podoba pozdrawiam ,,,,,
Irena Domagała
Irena Domagała
2017-03-01T16:35:31+0000
. Pyszne miody,bardzo miła i profesjonalna obsługa i ekspresowa przesyłka. Zakupy nie pierwsze i na pewno nie ostatnie , Prześliczne świeczki woskowe dają cudowny nastrój z delikatnym zapachem .Bardzo dziekuje za prezent jest jest śliczny i dla zdrowia .Pozdrawiam serdecznie 🙂
Alicja Zalewska
Alicja Zalewska
2017-02-28T19:41:09+0000
Ryszard Glina
Ryszard Glina
2017-02-25T18:47:14+0000
Pszczeli miód zdrowia cud !
Małgorzata Kalisiak
Małgorzata Kalisiak
2017-02-20T21:52:13+0000
Pyszne, prawdziwe miody. Dobrze opakowane i ekspresowo przysyłane.
Mieczysław Migacz
Mieczysław Migacz
2017-02-18T10:44:23+0000
Andrzej Jany
Andrzej Jany
2017-02-14T21:32:53+0000
Dziękuję za pyszne miody:) Bardzo rzetelna i...smaczna firma 🙂
Magda Kowal
Magda Kowal
2017-01-30T15:28:41+0000
Super kontakt, szybka realizacja , super miodek��polecam �
Sylwia Bulska
Sylwia Bulska
2017-01-19T07:48:55+0000
Polecam Wszystkim , super kontakt, ekspresowa wysyłka 😉 i super miodziki 🙂
Maciej Piasek
Maciej Piasek
2017-01-16T19:12:48+0000
dziękuję za dostarczony towar,miodzik pyszny,polecam,pozdrawiam
Justyna Skiba
Justyna Skiba
2017-01-11T13:04:25+0000
Magdalena Gutowska
Magdalena Gutowska
2017-01-09T17:29:13+0000
Alicja Kadzewicz
Alicja Kadzewicz
2017-01-04T13:02:24+0000
Lubie miody ale nie wszystkich spróbowałam .Jem je codziennie od miejscowych producentów.:)Z tej strony dowiaduję się wiele ciekawostek 🙂
Ewa Sz
Ewa Sz
2016-12-24T13:37:03+0000
Miody palce lizać �fachowa pomoc i zaangażowanie.Dostawa w terminie,polecam.
Ula Szczerek
Ula Szczerek
2016-12-14T21:13:16+0000
Serdecznie polecam. Pyszne miody, ekspresowa przesyłka. zakupy nie pierwsze i na pewno nie ostatnie 🙂
Izabela Brzezińska
Izabela Brzezińska
2016-10-27T10:48:06+0000
Firma godna polecenia.Sprawnie i szybko odpowiadaja na wiadomosci.�
Bogusia Starosciak-Jóżwik
Bogusia Starosciak-Jóżwik
2016-10-14T15:44:04+0000
Polecam i zachęcam. Wspaniała obsluga .dziekuje p.Piotrkowi za fachową poradę ..Szybko i sprawnie ....��.
Jan Siński
Jan Siński
2016-10-14T12:48:03+0000
Grzegorz Misztal
Grzegorz Misztal
2016-10-03T14:06:01+0000
Adam Stochmalski
Adam Stochmalski
2016-09-11T11:59:06+0000
Sklep jak najbardziej godny polecenia. Najlepsze miody i sprawna, błyskawiczna obsługa to jego największe atuty. Szczerze polecam 🙂
Następne recenzje